Tisk

Aktuální tiskové zprávy k on-line průzkumům a Jobswype novinkám.

Stáhnout27. září 2017

Brigády mají smysl.

Téměř třetina Čechů tvrdí, že brigády nabízí dobrý pohled na profesní život. Každé léto se mnoho teenagerů a studentů rozhodne k tomu, zlepšit své kapesné. V současné době najdete na Jobswype více než 4300 brigád. Mezi brigádama a praxí se vyskytují právní pracovní rozdíly.

Přečíst více

Brigády mají smysl.

16. srpna 2017

Žádné online nakupování během pracovní doby

Evropské hlasování mezi uživateli Jobswype v létě přineslo jasné výsledky: Evropští zaměstnanci většinou nenakupují online během pracovní doby. Chvályhodný postoj, protože z čistě pracovního práva nebyla tato otázka objasněna a proto tato činnost není v praxi zakázána.

Přečíst více

Žádné online nakupování během pracovní doby

3. července 2017

Důvod číslo 1 pro změnu zaměstnání je stále plat

Anketní otázka zněla: “Proč přemýšlíte o změně zaměstnání?” Po dvou letech provedl Jobswype průzkum u všech uživatelů v deseti zemích Evropy. Cílem průzkumu bylo zjistit, zda a jak se změnily kritéria: Plat, špatné kariérní možnosti, pracovní prostředí, Work Life Balance (rovnováha mezi pracovním a soukromým životem) a neuspokojivá prac. náplň. Není divu, že výsledek ze seznamu možných odpovědí v deseti sledovaných zemích je stále stejný i po dvou letech. Převážná odpověď u většiny uživatelů: „plat“. 66 procent Ćechů by změnili zaměstnání, kdyby byli lépe finančně ohodnoceni. Jobswype průzkum také ukazuje, že v západní Evropě je pracovním prostředí je mnohem důležitější než plat.

Přečíst více

Důvod číslo 1 pro změnu zaměstnání je stále plat

Všechny tiskové zprávy k online průzkumům a Jobswype novinkám.