Asistent tiskaře/lakaře / Manipulační dělníci ve výrobě

FirmaTECNOCAP s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

KONTAKT TELEFONICKY

Požadujeme:

- řidičský průkaz VZV výhodou; technická zručnost; zodpovědnost; dobrý zdravotní stav (třísměnný provoz, práce v hluku)

Náplň práce:

- zajištění plynulého chodu tiskařské / lakovací linky
- průběžná kontrola kvality
- návoz, odvoz a příprava materiálu
- praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

- smlouva na dobu neurčitou
- odměna za plnou docházku 500 Kč/měsíc formou karty FlexiPass (po skončení zkušební doby)
- dotované závodní stravování (cena pro zaměstnance 44 Kč za jídlo)
- příplatky za víkendové a mimořádné směny
- stravenky v hodnotě 56,- Kč za práci o víkendu (7,5 hod.)
- týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
- zvýhodněné tarify mobilních telefonů pro zaměstnance i jejich rodiny
- 13. plat (při splnění podmínek dle Kolektivní smlouvy)
- příspěvek na penzijní připojištění od 500 - 1000 Kč/měsíc (dle odpracovaných let) - již po 1. roce v zaměstnání
- výroční bonus 3.000 - 17.000 Kč (dle odpracovaných let)

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Střížovice - Jindřichův Hradec 67, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:TECNOCAP s.r.o., IČ: 28127561
počet volných pracovních míst:3
datum zveřejnění nabídky práce:05. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince