Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

FirmaKnoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.
ÚvazekHPP
Mzda21 500 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
obsluha stroje, udržování pořádku na pracovišti, kontrola kvality výrobků, provádění jednoduchých záznamů do PC.
Nabízíme práci ve společnosti s dlouholetou tradicí, možnost profesního růstu.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, manuální zručnost, pečlivost, dobrý zrak, ochotu pracovat ve třísměnném provozu
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Tyršova 707, Žirovnice, 39468, Česko
mzda, plat (hrubý):21 500 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: závodní stravování, stravenky
  • Zvláštní prémie: náborový přísp., odměny za zlepš. návrh, za práci nad rámec povinn., za směnnost
  • Jiné výhody: možnost přesčasů + odp. fin. ohodnocení, odměny za doporučení nového zaměstnance

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s., IČ: 05029643
počet volných pracovních míst:25
datum zveřejnění nabídky práce:08. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince