Vrátný/á ve Škoda Auto Kvasiny

FirmaSpecial Service International, spol. s r.o.
AdresaKvasiny 145 Kvasiny
Mzda119 Kč za hodinu

Popis nabídky práce:

Co budete dělat?

-obsluha elektronických závor
-práce s CCTV
-základní znalost práce na PC - odesílání hlášení
-zajištění ochrany osob a majetku v rámci objektu
-zajištění vjezdu vozidel
-denní/noční směny 06:00 - 18:00/18:00-06:00, sobota ranní/odpolední 06:00-14:00/14:00-22:00, neděle 22:00-6:00

Požadujeme:

Co od Vás očekáváme?

-věk od 18 let
-spolehlivost
-trestní bezúhonnost
-uživatelskou znalost práce na PC, práce na kamerách
-osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný (možné absolvovat u nás)

Nabízíme:

Co Vám můžeme nabídnout:

-dlouhodobou stabilní spolupráci, férové jednání, výplaty vždy včas
-týdenní zálohy ve výši 2000- 3000 Kč
-zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet
-komplexní zaškolení a možnost profesně růst
-Náborový příspěvek pro OZP/OZZ až 25 000,- - snažíme se ke každému zaměstnanci přistupovat individuálně a vytvořit pracovní podmínky tak, aby byly přizpůsobeny míře jejich zdravotního omezení (možnost zkráceného úvazku)

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Kvasiny 145, Kvasiny
Mzda, plat (hrubý):119 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:OZP - zdravotně postižené
Profese:Bezpečnostní pracovník ostrahy
Obor:Bezpečnost, ostraha, správa a údržba objektů

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:Special Service International, spol. s r.o., IČ: 26116570
Datum zveřejnění nabídky práce:07. 03. 2023
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Kateřina Hromková

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Special Service International u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 119 Kč za hodinu ; Adresa práce: Kvasiny 145, Kvasiny ; Nástup: ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.