Zahradníci/Pracovníci zahradního E-SHOPU / Obchodní referenti

FirmaMag.rer.coc.oec. Lukáš Tobolák
ÚvazekHPP, Zkrácený úvazek, DPČ
Mzda20 000 Kč až 25 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
objednávání a příjem zboží po stránce fyzické i administrativní, balení zásilek a expedice zboží, denní komunikace se zahradkáři (mail, telefon, chat…), sprava administrace e-shopů - denní prace s počítačem - nutné rychle a zkušené ovladání, kontrola skladových zásob v e-shopech, odesílání zboží Česká pošta, Geis, atd., zodpovídá za stav skladu, provádění inventury skladu, řídí menší tým podřízených

Požadavky:
komunikační dovednosti na pokročilé úrovni, povědomí o zahrádkářských potřebách a pěstování rostlin výhodou (ne podmínkou), zvládá práci pod tlakem, chuť do práce, manuální zručnost, vstřícnost, ochota učit se novým věcem, schopnost samostatné i týmové práce, smysl pro detail, chápání věcí v souvislostech, ovládání PC na pokročilé úrovni podmínkou
Výhody: pružnou pracovní dobu s pevnou částí - jen ranní směny

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Družstevní 35, Luhačovice, 76326, Česko
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 25 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP, Zkrácený úvazek, DPČ
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Mag.rer.coc.oec. Lukáš Tobolák, IČ: 74103202
datum zveřejnění nabídky práce:06. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • cizince

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Mgr. Lukáš Tobolák
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Mag.rer.coc.oec. Lukáš Tobolák u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 20 000 Kč až 25 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP, Částečný úvazek, DPČ ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Družstevní 35, Luhačovice, 76326, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.