Řidič - kurýr sk.B / Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

FirmaBV EXPRES s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda18 900 Kč až 26 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
doručování expresních zásilek po Vysočině na pravidelné lince

Nabízíme:
práci na HPP, dobrý pracovní kolektiv, služební SIM kartu s neomezeným tarifem, dobré finanční ohodnocení.

Požadujeme:
ŘP sk. B, praxe 1 rok, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zdravotní způsobilost, flexibilitu, slušné vystupování a jednání.
Nástup po zaučení možný ihned.
Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt předem!

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Praxe 1 rok
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Průmyslová 270, Jiřice, 39601, Česko
mzda, plat (hrubý):18 900 Kč až 26 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 04. 2024
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: SIM karta s neomezeným tarifem

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:BV EXPRES s.r.o., IČ: 02007720
datum zveřejnění nabídky práce:08. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Vladimír Budík
telefon:725562626
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma BV EXPRES u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 18 900 Kč až 26 000 Kč ; Benefity a výhody: Jiné výhody: SIM karta s neomezeným tarifem, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Průmyslová 270, Jiřice, 39601, Česko ; Nástup: 01. 04. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.