LEKTOŘI ANGLICKÉHO, ŠPANĚLSKÉHO A NĚMECKÉHO JAZYKA PRO DĚTI A DOSPĚLÉ (VHODNÉ I PRO OZP) / Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách

FirmaEVERMORE - jazyková škola s.r.o.
ÚvazekDPP
Mzdaod 250 Kč / hod.
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

C04 z:29/11/2017 a:1/12/2023 (VHODNÉ I PRO OZP)

Náplň práce:

- výuka anglického, španělského a německého jazyka - individuální, skupinová, evidence, tvorba školních plánů apod.
Pracovní doba pružná PO-PÁ v rozmezí 7.00-20.00 hod.

Požadujeme:

- výborné jazykové znalosti, mezinárodní uznávaný certifikát - možno dodělat v průběhu lektorování
- VŠ titul v oboru výhodou
- znalost druhého jazyka na úrovni B1+
- pobyt v zahraničí a praxe, spolehlivost, čistý TR, zodpovědnost, samostatnost, příjemné vystupování, komunikativnost, dochvilnost.

Nabízíme:

- možnost dalšího vzdělávání a benefity.
V případě zájmu o volné místo prosím piště strukturovaný životopis a průvodní dopis e-mailem [email protected] , do předmětu uveďte "Lektor/ka AJ pro děti".

Požadujeme:

jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, B1+
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Hlavní 308, Frýdlant, 73911, Česko
mzda, plat (hrubý):od 250 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:DPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:EVERMORE - jazyková škola s.r.o., IČ: 05042810
datum zveřejnění nabídky práce:01. 12. 2023
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Kateřina Kurečková

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma EVERMORE - jazyková škola u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 250 Kč / hod. ; Pracovní úvazek: DPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Hlavní 308, Frýdlant, 73911, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Firma neuvedla své kontakty přímo v sekci s kontaktními údaji. Ale nebojte - mrkněte se do textu popisu nabídky práce - někdy jej firma uvede zde.