Operátor / operátorka pořezu dřevní hmoty / Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva

FirmaMATRIX a.s.
ÚvazekHPP
Mzda22 000 Kč až 35 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Kontakt zasláním strukturovaného životopisu s průvodním dopisem na adresu [email protected].

Požadujeme:

- SOU
- technické myšlení, aktivní přístup, flexibilitu
- znalost průmyslové výpočetní techniky výhodou - nastavování parametrů a řízení výroby v PC
- zkušenosti z dřevařského a lesnického odvětví výraznou výhodou
- spolehlivost, loajalitu, zodpovědnost
- komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu
- chuť učit se nové věci a profesně se vyvíjet
- výpis z rejstříku trestů.

Náplň práce:

- obsluha strojních zařízení/operačních velínů
- nastavování parametrů a řízení výroby v PC.

Nabízíme:

- práce se špičkovými technologiemi v příjemném, dynamickém kolektivu
- vzdělávání a možnost odborného růstu
- zázemí silné, stabilní, ryze české stabilní společnosti, personální jistotu
- dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, levnější elektřina
- výhodné tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky, 13. plat, 5 týdnů dovolené
- motivující systém odměňování - základní mzda 22 tis. Kč je měsíčně navyšována o prémie za výkon, cílová měsíční odměna na této pozici je 35 tis. Kč.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Třebešov 1, 51601, Česko
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč až 35 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: příspěvky na penzijní připojištění, 13.plat, výhodné mobilní tarify

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:MATRIX a.s., IČ: 25947672
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:08. 04. 2024
práce je vhodná pro:
  • cizince

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Martin Mandys
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma MATRIX u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 22 000 Kč až 35 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování, Dovolená navíc, Jiné výhody: příspěvky na penzijní připojištění, 13.plat, výhodné mobilní tarify, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: dvousměnný provoz ; Adresa práce: Třebešov 1, 51601, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.