Montéři, instalatéři - topenáři / Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři

FirmaNiersberger Instalace, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 150 Kč / hod.
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Pracoviště: Benešov

Náplň práce:
převzetí a kontrola materiálu na staveništi dle dodacích listů, případný nákup chybějícího dílčího materiálu dle pokynu nadřízeného, provádění prací dle pokynů nadřízeného na stavbě, účast na školení BOZP a PO a dalších dle pokynů nadřízených a jejich dodržování, inventarizace zbylého materiálu na stavbě, sváření, práce na lešení a ve výškách pouze na základě platného svářečského a lešenářského průkazu (zajistíme), zajištění potřebných stavebních a mechanizačních prostředků, kontrola stavu svěřeného nářadí a materiálu, provádění úklidu na staveništi, odstraňování vad a nedodělků na zakázce, úzká spolupráce a odpovědnost šéfmontérovi, stavbyvedoucímu nebo vedoucímu zakázky

Požadujeme:
SOU/ SŠ vzdělání technického směru, obor instalatér, topenář, svářečské oprávnění (MIG/MAG, MMA, TIG) výhodou, praxe v oboru na obdobné pozici vítána, manuální a řemeslná zručnost, základní orientace v technických výkresech, výhodou řidičský průkaz skupiny B, organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, smysl pro přesnost a logické myšlení

Nabízíme:
pracovní týdenní turnus po - čt, vybavení moderní technikou, motivující finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti, spoluúčast na výstavbě strategických investičních projektů mezinárodní úrovně, široké spektrum firemních benefitů, možnost dalšího sebevzdělávání, absolventy zaučíme
Po roce možnost prodloužení
První kontakt: e-mailem

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Zkoušky svařování
minimální požadované vzdělání:nižší střední vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Tyršova 2075, Benešov, 25601, Česko
mzda, plat (hrubý):od 150 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Niersberger Instalace, s.r.o., IČ: 64577252
datum zveřejnění nabídky práce:27. 03. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Jana Kněnická
telefon:317 721 741
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Niersberger Instalace u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 150 Kč / hod. ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Tyršova 2075, Benešov, 25601, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.