Pomocný letecký mechanik / Mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení

FirmaJOB AIR Technic a.s.
ÚvazekHPP
Mzdaod 24 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

z.: 7.6.2022, a: 6.12.2023 - souhlas se zaměstnaneckými kartami, osobní kontakt po předchozí domluvě

Náplň:
- provádění činností v rámci údržby a oprav letadel v souladu s údržbovým manuálem
- provádění demontáží a montáží letadlových celků podle technické dokumentace
- dodržování právních předpisů vztahujících se k práci
- včasné oznamování veškerých událostí a nedostatků, které mohou ovlivnit kvalitu práce nebo vyžadujících nápravu, přímému nadřízenému
- dodržování daných provozních procesů, včetně přesného evidování prováděné práce

Požadujeme:

- základní znalost předpisů podle EASA Part 145
- znalost prostředí letecké údržby
- znalost anglického jazyka

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na ubytování + stravování + dopravu
- sick day, zvýhodněné pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli
- Multisport karta nebo penzijní připojištění

Zasílejte životopisy na e-mail: [email protected].

Požadujeme:

jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Gen. Fajtla 370, Mošnov, Česko
mzda, plat (hrubý):od 24 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:JOB AIR Technic a.s., IČ: 27768872
počet volných pracovních míst:5
datum zveřejnění nabídky práce:21. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • cizince

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Petra Martínková
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma JOB AIR Technic u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 24 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Gen. Fajtla 370, Mošnov, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.