Softwaroví specialisté / Programátoři počítačových aplikací

FirmaVESCONTROL s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč až 55 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Janáčkova 1903/11, 350 02 Cheb (nebo home office) anebo nám. Republiky 202/28, 301 00 Plzeň (nebo home office). Pracovní poměr na dobu neurčitou (s 3-měsíční zkušební dobou). Nástup možný ihned.

Náplň práce:
realizace projektů po celém světě, tvorba aplikačních programů pro řídící systémy se specializací na turbosoustrojí, testování SW, provádění FAT a Loop testů rozváděčů ŘS, uvádění ŘS do provozu u koncového zákazníka, úpravy a vedení technické dokumentace a podkladů k ŘS, provádění servisní činnosti a diagnostika ŘS, školení obsluh ŘS.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření (automatizace), komunikativní znalost AJ (znalost dalších jazyků výhodou - technická), znalost programování řídicích systémů PLC (SIEMENS - STEP 7, WinCC, PCS 7 či jiné výhodou), zkušenosti s tvorbou SW, případně algoritmů (v oblasti turbosoustrojí výhodou), vyhláška 50 - § 6 (další paragrafy výhodou, nikoliv podmínkou), řidičský průkaz sk. B, zájem o další vzdělávání a ochota sdílet zkušenosti s kolegy, profesionální vystupování, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochota cestovat na krátkodobé i střednědobé pracovní cesty do zahraničí.

Nabízíme:
zázemí úspěšné a zavedené české rodinné firmy, kvalitní technické vybavení, možnost seberealizace a osobního růstu ve firmě, příjemný pracovní kolektiv, pružná pracovní doba, možnost práce z domova (není nutné, aby uchazeči byli z regionu, kde sídlí firma), odpovídající finanční ohodnocení (35.000,- Kč až 55.000,- Kč), notebook a mobilní telefon Apple, projekce na 49´´monitorech, bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou 20.000,- Kč za rok, 13. plat, 20% kapesné + 20% odlučné na služebních cestách, služební vůz. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem - následná osobní schůzka proběhne na adrese pracoviště (buď v Plzni nebo v Chebu).

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, komunikační znalost anglického jazyka
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Janáčkova 1903/11, Cheb, 35002, Česko
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 55 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody: služební vůz
  • Zvláštní prémie: prémie

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:VESCONTROL s.r.o., IČ: 24274658
datum zveřejnění nabídky práce:08. 04. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Jiří Veselý, jednatel
telefon:605800201
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma VESCONTROL u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 35 000 Kč až 55 000 Kč ; Benefity a výhody: Jízdní výhody: služební vůz, Zvláštní prémie: prémie, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Janáčkova 1903/11, Cheb, 35002, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.