Řezník/-ice / Řezníci a uzenáři

FirmaFarma Třebešov s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 30 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Kontakt zasláním strukturovaného životopisu na adresu [email protected].

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
- manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost
- komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu
- řidičský průkaz sk. B
- chuť učit se nové věcí a profesně se vyvíjet
- spolehlivost a loajalitu
- praxe v masné výrobě vítána.
NÁPLŇ PRÁCE:
- jako řezník na bourárně se postupně naučíte veškeré operace při bourání a zpracování masa, budete mít především za úkol připravovat masné výrobky k maximální spokojenosti zákazníků.
CO VÁS ČEKÁ U NÁS:
- práce s profesionální výrobní technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
- zázemí moderní, prosperující společnosti
- plný i zkrácený úvazek, jednosměnný provoz
- osobní rozvoj a další vzdělávání
- odpovídající platové ohodnocení a benefity
- nabízíme moderní prostředí, perspektivu, zázemí stabilní firmy, personální jistotu.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Třebešov 1, 51601, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 30 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: závodní stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Ubytování

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Farma Třebešov s.r.o., IČ: 49814532
datum zveřejnění nabídky práce:05. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • cizince