Montážní technik / Montážní dělníci elektronických zařízení

FirmaROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda18 900 Kč až 27 100 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

- provádí montáž desek plošných spojů nebo celých přístrojů podle montážního návodu, výkresu a kusovníku
- vykonává následující činnosti: ruční montážní práce, příprava materiálu pro výrobní linky, osazování součástek na desky plošných spojů a ruční pájení

Požadujeme:

-manuální zručnost, samostatnost, flexibilitu, soustředěnost
Zaměstnanecké výhody: jízdní výhody, dovolená navíc, podnikové stravování, příspěvěk na penzijní připojištění. Bližší informace poskytne paní Hana Rodová na tel. č.: 388 452 254, e-mail: [email protected], kariérní stránky zaměstnavatele.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Špidrova 49, Vimperk, 38501, Česko
mzda, plat (hrubý):18 900 Kč až 27 100 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 04. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o., IČ: 26034441
počet volných pracovních míst:5
datum zveřejnění nabídky práce:15. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • cizince

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Hana Rodová
telefon:388 452 254
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 18 900 Kč až 27 100 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: třísměnný provoz ; Adresa práce: Špidrova 49, Vimperk, 38501, Česko ; Nástup: 01. 04. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.