Dělník/dělnice výroby dílů / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

FirmaTRCZ s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 29 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

náplň práce:
- obsluha strojů, značení výrobků, manipulace s prázdnými a plnými obaly
- vkládání materiálu, odebírání hotových výrobků
- seřizování strojů a zařízení
- kontrola kvality výrobků dle interní dokumentace a dle pokynů vedoucího
- vedení výrobních a provozních záznamů
- úklid pracoviště a strojů, odvoz odpadů
- základní údržba nástrojů, strojů a zařízení
- výměny nástrojů

Požadujeme:

- min. ZŠ vzdělání
- manuální zručnost, pečlivost, pozornost
- vysoké pracovní nasazení
- zájem učit se novým věcem
- rychlá orientace (obsluha několika strojů)
- rychlost i přesnost při práci

Nabízíme:

- stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
- férová firemní kultura
- pravidelnou mzdu
Zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
Směnný provoz: 2,3 směny.
Způsob prvního kontaktu zaměstanavatele: e-mailem, telefonicky, nebo formou doporučenky ÚP ČR, budou potvrzovány vždy ve čtvrtek v průběhu výběrového řízení od 9:00 hod.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Průmyslová 1165, Lovosice, 41002, Česko
mzda, plat (hrubý):od 29 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:TRCZ s.r.o., IČ: 26486059
počet volných pracovních míst:6
datum zveřejnění nabídky práce:20. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • cizince

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Martina Šmidtová
telefon:416 421 201
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma TRCZ u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 29 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: dvousměnný provoz ; Adresa práce: Průmyslová 1165, Lovosice, 41002, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.